V відкритий кубок України з мас-реслінгу. Вітаємо переможців!

29 лютого на спортивній базі Таврійського Державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного пройшли змагання V-го відкритого кубку України з мас-реслінгу у якому брали участь наші студенти.

Цього року разом з українськими спортсменами боролися за нагороди спортсмени зі Словаччини, Литви та Грузії.

В змаганнях брали участь більш 100 спортсменів різних вікових груп: юнаки, юніори та дорослі.

Наші студенти змагалися в віковій групі серед юнаків 15-17 та юніорів 18-21 років в різних вагових категоріях, де показали наступні результати:

·студент 121 групи Вознюк Максим, вагова категорія 72 кг – 7 місце;

·студент 122 групи Емельянов Владислав, вагова категорія +90 кг – 4 місце;

·студент 121 групи Потіцкій Роман, вагова категорії 65 кг – 3 місце;

·студент 121 групи Тригуб Микола, вагова категорії 65 кг –  3 місце;

·студент 241 групи Кучеренко Ігор, вагова категорії 80 кг –  3 місце;

·студент 311 групи Павлюченко Кирило, вагова категорія 90 кг – 3 місце;

·студент 132 групи Кабанов Олексій, вагова категорія 72 кг – 1 місце.

Окремо хочеться відмітити Кабанова Олексія, який у фіналі зустрівся зі словацьким спортсменом, та здобув перемогу з рахунком 2-0 і виборов таким чином золоту нагороду.

Адміністрація, профспілковий комітет, весь студентський та викладацький склад коледжу, вітають наших хлопців з вдалим виступом, бажають їм міцного здоров’я, успіхів у спорті та навчанні!

Керівник фізичного виховання

майстер спорту міжнародного класу                                          Майдебура О.Г.