Зустріч випускників

08 лютого Мелітопольський коледж радо зустрів випускників минулих років. В цей холодний зимовий день в коледжі панувала неймовірна сонячна та тепла атмосфера. Колишні студенти були раді зустрітися з улюбленими викладачами та поринути в прекрасні спогади про найкращі, найяскравіші роки студентства.

Всі гості зібралися в актовій залі, де вони мали змогу насолодитися концертно-розважальною програмою, підготовленою силами студентської ради, подивитися старі фото, поділитися спогадами та, хай і не на довго, повернутися у світ щасливої юності.