Привітання директора коледжу Мельника О.В.

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Випускники!

Що вам побажати
На порозі нового життя?..
Перш за все: цінуйте батька й матір,
Не жалійте їм свого тепла.
Не робіть нікому зла і кривди,
За добро добром спішіть віддать.
Не чиніть ще зради Батьківщині:
На чужині щастя не зазнать.
Не забудьте мову калинову,
Пам’ятайте мамині пісні.
Згадуйте хоч інколи про коледж:
Тут лишились роки золоті.
Не цурайтесь праці ніякої,
Бо краса людини лиш в труді.
Дбайте про добробут України:
Хай же стане щастя на землі.
Хай щастить вам завжди і в усьому.
Не зазнайте горя і біди.
Майте друзів вірних на дорозі,
З ними легше по житті іти.

У житті так заведено, що в приємні моменти час летить непомітно. Настільки ж швидко пролетіли роки навчання в коледжі, попереду багатьох лякає невідомість. Проте боятися її не варто, у кожного обов'язково в житті все складеться, треба лише докласти трохи зусиль і сміливо долати труднощі. Більшість з вас стануть студентами вищих навчальних закладів і переживуть ще чимало чудових хвилин, але коледж залишиться у ваших серцях на все життя. Адже тут вам допомогли перетворитися в славних юнаків та дівчат. Збережіть в собі жагу життя і знань і не бійтеся труднощів!
Милі діти, сьогодні у вас перший серйозний ювілей – отримання диплому. Протягом цих років траплялися і промахи, проте вдач було набагато більше! Нехай і в подальшій вашій долі число приємних моментів тільки збільшується, а біди обходять стороною. Бажаємо вам втілення заповітних бажань. Нехай ваше життя буде настільки ж яскравим, як і цей випускний!
Директор коледжу


Поделись с друзьями

Похожие новости