Привітання директора коледжу Мельника О.В.

Випускники!

Що вам побажати
На порозі нового життя?..
Перш за все: цінуйте батька й матір,
Не жалійте їм свого тепла.
Не робіть нікому зла і кривди,
За добро добром спішіть віддать.
Не чиніть ще зради Батьківщині:
На чужині щастя не зазнать.
Не забудьте мову калинову,
Пам’ятайте мамині пісні.
Згадуйте хоч інколи про коледж:
Тут лишились роки золоті.
Не цурайтесь праці ніякої,
Бо краса людини лиш в труді.
Дбайте про добробут України:
Хай же стане щастя на землі.
Хай щастить вам завжди і в усьому.
Не зазнайте горя і біди.
Майте друзів вірних на дорозі,
З ними легше по житті іти.

У житті так заведено, що в приємні моменти час летить непомітно. Настільки ж швидко пролетіли роки навчання в коледжі, попереду багатьох лякає невідомість. Проте боятися її не варто, у кожного обов'язково в житті все складеться, треба лише докласти трохи зусиль і сміливо долати труднощі. Більшість з вас стануть студентами вищих навчальних закладів і переживуть ще чимало чудових хвилин, але коледж залишиться у ваших серцях на все життя. Адже тут вам допомогли перетворитися в славних юнаків та дівчат. Збережіть в собі жагу життя і знань і не бійтеся труднощів!
Милі діти, сьогодні у вас перший серйозний ювілей – отримання диплому. Протягом цих років траплялися і промахи, проте вдач було набагато більше! Нехай і в подальшій вашій долі число приємних моментів тільки збільшується, а біди обходять стороною. Бажаємо вам втілення заповітних бажань. Нехай ваше життя буде настільки ж яскравим, як і цей випускний!
Директор коледжу