На порозі дорослого життя…

Добігає кінця ще один навчальний рік. Мине літо, і у вересні знову розпочнуться заняття, але не для всіх студентів. Для студентів-випускників скоро пролунає останній дзвоник.

Сьогодні я пишаюся тим, що мені судилося стати куратором груп 1Б-15(431) та 1П-15(641). Для мене вони стали єдиною, неподільною групою. Здається, тільки вчора мені довелося прощатися з моїми дівчатами-бухгалтерами, а тепер настає час прощання з хлопцями-програмістами.

Добігають кінця чотири роки навчання в коледжі. Чотири роки – це водночас багато і мало. Багато, бо стільки всього відбулося за ці чотири роки, які ви, мої дорогі випускники, провели в коледжі: заняття, екзамени, практики, різноманітні заходи, знайомства, дружба, кохання … Мало, бо час пролетів як єдина мить. Наче тільки вчора ви були першокурсниками – сором'язливими, невпевненими в собі, часом безпорадними.  А сьогодні вже позаду залишилися заняття, пішли у небуття гучні дзвінки на пари. Сподіваюсь, що час, проведений вами в стінах коледжу, назавжди буде закарбований в ваших серцях, а ті знання, що ви здобули, будуть освітлювати ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть досягти задуманих цілей, а також у виборі життєвого шляху.  За роки навчання ви подорослішали, але для мене ви назавжди залишитесь   хлопчаками: Башук Ігор, Ганзін Віталій, Крачун Максим, Логвиненко Євген, Лячко Богдан, Монахов Максим, Обод Ігор, Самойленко Арсен, Сєводнєв Дмитро, Солодченко Роман.

Любі мої випускники, сьогодні ви готуєтесь перегорнути ще одну дуже важливу сторінку книги вашого життя – навчання в коледжі. Пролунає останній дзвоник, після якого ви підете у самостійне складне життя. Воно складне, але тим не менш цікаве. Життя – це ріка, часом бурхлива, і тому потрібно втриматись на бистрині.

Ви пройшли своєрідний шлях змужніння і   стоїте на порозі дорослого, самостійного життя - впевнені, наполегливі, готові приймати виважені рішення і долати перешкоди на шляху до здійснення мрій і задумів. Вам належить зробити в житті не один вирішальний та відповідальний крок. Сподіваюсь, що кожного разу вибір ваш буде правильним.

Ви – молоді, повні сил, енергії, великих планів на майбутнє. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Щиро бажаю вам оптимізму, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, кар’єрних здобутків, особистих перемог,  реалізації задумів, мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!!!

Щасти вам у всьому! У добру путь!

З повагою, куратор Карпович О.П.