Настала мить прощальна…

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Випускний, вручення дипломів… Ось і на­став цей довгоочікуваний момент для випускників. Вам, мабуть, зда­валося, що заліки, іспити, лабораторні та курсові будуть тривати вічно. Та все має своє закінчення. Зовсім скоро студентство залишаться позаду, а ви поринете у доросле самостійне життя, знайдете роботу, створите щасливу сім’ю. Але студентські роки на завжди залишаться в вашому серці теплими спогадами. Бо саме тут, у цей прекрасний час, ви знайшли нових друзів, мудрих наставників, перше кохання. 

Почуття випускників дуже неоднозначні. Хтось радіє, що не потрібно буде нервово чекати важливої контр­ольної, ходити в обхід коледжу, щоб випад­ково не побачити викладача,  чию пару проспав, відпрошуватись у куратора, та ноча­ми писати курсову чи індивідуальну роботу. А хтось вже хвилюється про своє майбутнє, активно будує плани у передчутті великих звершень. Хтось готовий впевнено вступити в доросле життя, а хтось хоче роз­тягнути ці останні дні перебування в коледжі чи зупинити цю мить. 

Та все ж вручення дипломів – це прекрасно, хоча б тому, що ти був студентом. Студент – це окрема каста, окремий прошарок населен­ня. Це стан душі. Я впевнена, що ці роки  будуть згадуватися завжди з легкою ностальгійною посмішкою. Уже всі проблеми здаються вам несуттєвими, а предмети – не такими вже й важкими. 

Вручення дипломів – це путівка в нове життя, незвідані далі. Це старт вільного польоту. Це можливість ще раз провести час разом з групою, щиро поговорити, посміятися, згадати найяскравіші  моменти та впустити в своє серце краплинку смутку, адже розлучаєтеся з можливістю бачитися кожного ранку в стінах вашого коледжу зі своїми друзями, відчути тепло рідних стін, послуха­ти, знайомі голоси викладачів.

Вручення дипломів – це сльози на очах у батьків та випускників. І нехай вони вас не бентежать і не здаються вам дивними, адже в цей момент роз­падається єдине ціле на частинки.

Вручення дипломів – це споді­вання. На прекрасне майбутнє, на досягнення нових вершин, цілей, на здійснення мрій. Надія на зустріч з друзями та викладачами через роки, щоб пригадати минуле та поділитися своїми досягненнями. Сподівання назавжди залишитися таким ж юним та енергійними.

Вручення дипло­мів – це настанови. Настанови виклада­чів і кураторів. Настанови пам’ятати все, чому вас тут навчили, за­лишатися людяними. Вручення дипломів – це обіцянки. Обіцянки стати тими, ким хотіли, та залиша­тись вірним собі та своїм мріям і цілям.

Вручення дипло­мів – це ти. Ким ти встиг стати за ці роки. Це результат твоїх прагнень, твоєї сумлінної праці, твоїх перемог і досягнень. Це тверда основа для повністю реалізованій особистості. Це підґрунтя, стартова лінія. Чи станеш ти щасливим, за­лежить тільки від тебе, від того на скільки ти зрозумів себе за ці роки. Я щиро сподіваюсь, що кожен із ви­пускників, не шкодує про зроблений вибір і з великим багажем знань та досвіду впевнено та успішно пере­ступить рубіж дорослого, самостій­ного життя.

Бажаю всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання! 

                                                                              З любов'ю і повагою куратор групи С.М.НікулінаПоделись с друзьями