Настала мить прощальна…

Випускний, вручення дипломів… Ось і на­став цей довгоочікуваний момент для випускників. Вам, мабуть, зда­валося, що заліки, іспити, лабораторні та курсові будуть тривати вічно. Та все має своє закінчення. Зовсім скоро студентство залишаться позаду, а ви поринете у доросле самостійне життя, знайдете роботу, створите щасливу сім’ю. Але студентські роки на завжди залишаться в вашому серці теплими спогадами. Бо саме тут, у цей прекрасний час, ви знайшли нових друзів, мудрих наставників, перше кохання.

Почуття випускників дуже неоднозначні. Хтось радіє, що не потрібно буде нервово чекати важливої контр­ольної, ходити в обхід коледжу, щоб випад­ково не побачити викладача,  чию пару проспав, відпрошуватись у куратора, та ноча­ми писати курсову чи індивідуальну роботу. А хтось вже хвилюється про своє майбутнє, активно будує плани у передчутті великих звершень. Хтось готовий впевнено вступити в доросле життя, а хтось хоче роз­тягнути ці останні дні перебування в коледжі чи зупинити цю мить.

Та все ж вручення дипломів – це прекрасно, хоча б тому, що ти був студентом. Студент – це окрема каста, окремий прошарок населен­ня. Це стан душі. Я впевнена, що ці роки  будуть згадуватися завжди з легкою ностальгійною посмішкою. Уже всі проблеми здаються вам несуттєвими, а предмети – не такими вже й важкими.

Вручення дипломів – це путівка в нове життя, незвідані далі. Це старт вільного польоту. Це можливість ще раз провести час разом з групою, щиро поговорити, посміятися, згадати найяскравіші  моменти та впустити в своє серце краплинку смутку, адже розлучаєтеся з можливістю бачитися кожного ранку в стінах вашого коледжу зі своїми друзями, відчути тепло рідних стін, послуха­ти, знайомі голоси викладачів.

Вручення дипломів – це сльози на очах у батьків та випускників. І нехай вони вас не бентежать і не здаються вам дивними, адже в цей момент роз­падається єдине ціле на частинки.

Вручення дипломів – це споді­вання. На прекрасне майбутнє, на досягнення нових вершин, цілей, на здійснення мрій. Надія на зустріч з друзями та викладачами через роки, щоб пригадати минуле та поділитися своїми досягненнями. Сподівання назавжди залишитися таким ж юним та енергійними.

Вручення дипло­мів – це настанови. Настанови виклада­чів і кураторів. Настанови пам’ятати все, чому вас тут навчили, за­лишатися людяними. Вручення дипломів – це обіцянки. Обіцянки стати тими, ким хотіли, та залиша­тись вірним собі та своїм мріям і цілям.

Вручення дипло­мів – це ти. Ким ти встиг стати за ці роки. Це результат твоїх прагнень, твоєї сумлінної праці, твоїх перемог і досягнень. Це тверда основа для повністю реалізованій особистості. Це підґрунтя, стартова лінія. Чи станеш ти щасливим, за­лежить тільки від тебе, від того на скільки ти зрозумів себе за ці роки. Я щиро сподіваюсь, що кожен із ви­пускників, не шкодує про зроблений вибір і з великим багажем знань та досвіду впевнено та успішно пере­ступить рубіж дорослого, самостій­ного життя.

Бажаю всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!

З любов'ю і повагою куратор групи С.М.Нікуліна