В добру путь!

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Випускний… Це особливий день для вас, мої любі студенти 241 групи. Цей день визначив межу між юністю та дорослим життям. Яким би не було ваше майбутнє, скільки б задоволення, радості та щастя не принесло б воно вам, в які б краї не заносило б вас життя, ви обов’язково згадаєте цей день, ті чотири роки які ви провели в нашому коледжі, друзів, викладачів та хвилюючу мить розставання.

Ми зустрілись з вами чотири роки тому, коли ви були ще дітьми, смішними та озорними, добрими та невпевненими. 
Жили ми з вами ці чотири роки по-різному: були і радості і розчарування. Ми разом вирішували ваші проблеми, здавали заліки та іспити, виконували курсові роботи та готувалися до захисту практики. 

А сьогодні ми відкриваємо двері вашого дорослого життя для впевнених в собі людей, які визначили свій шлях у житті. Щоб не чекало вас за порогом юності, головне – не бійтеся жити. Не бійтеся ризикувати, часом помилятися. Не будьте боягузами, не соромтеся жити, щоб потім не жалкувати про те, що не встигли зробити, не змогли втілити. Я дуже намагалася допомогти вам стати особистостями, самостійними, цікавими, сильними, досвідченими. І вважаю, що на цьому шляху ми з вами досягли гарних результатів.


Насправді розмірковувати над цим дуже сумно. І хоч сьогодні і свято, в ваших очах є і розпач і сум. Дорогі мої, хороші мої, оболтуси і капризулі, супермени та смішарики! Дерзайте, пробуйте, закохуйтесь, робіть добрі діла! Все збудеться! І пам’ятайте, ви завжди можете розраховувати на мою допомогу та пораду. В добру путь!

З любов’ю та повагою, завжди ваша, куратор С.О. Довгопола

Поделись с друзьями